Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Targor-Truck inwestuje we flotę na LNG

e-petrol.pl
2019-12-24 / 09:48

Firma zajmująca się transportem i spedycją podpisała z Iveco Poland umowę na zakup 30 ciągników siodłowych napędzanych skroplonym gazem ziemnym (LNG).

Do floty Targor-Truck, która obecnie liczy ponad 330 ciężkich pojazdów, dołączy 30 ciągników siodłowych Iveco S-Way NP 460, zasilanych wyłącznie LNG. Pojazdy będą wyposażone w dwa zbiorniki kriogeniczne, dzięki którym ich zasięg wyniesie nawet 1600 kilometrów.

- Dzięki zastosowanym technologiom i usługom, nowe Iveco zapewnia o 15 proc. niższe zużycie paliwa w porównaniu do swojego odpowiednika zasilanego olejem napędowym. Dodatkowo przy cenie gazu ziemnego niższej o 30 proc. od ceny ON, całkowita oszczędność na paliwie sięga nawet 40% w porównaniu do analogicznych pojazdów napędzanych silnikami diesla – powiedział Daniel Wolszczak, Dyrektor Generalny Iveco Poland podczas podpisania umowy na dostawę pojazdów. 
 

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu