Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Kolejne lokalizacje stacji paliw Moya

e-petrol.pl
2019-12-09 / 09:42
Kolejne lokalizacje stacji paliw Moya

Sieć Moya, której stacje paliw zlokalizowane są przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach, rozrosła się o kolejne trzy obiekty. Nowe stacje otwarto na przełomie listopada i grudnia br. w Dynowie (podkarpackie), Poddubówku pod Suwałkami i w Piekarach Śląskich.

Obecnie sieć stacji paliw Moya liczy już 230 placówek. Zgodnie z obecnymi tendencjami, na stacjach można nie tylko napełnić bak swojego samochodu, ale też napić się kawy, zjeść ciepły posiłek i zrobić zakupy. Na otwartych właśnie stacjach klienci mogą zjeść hot-dogi i zapiekanki, a w Poddubówku dodatkowo wypiekaną na miejscu pizzę.

Stacje przystosowane są do obsługi samochodów ciężarowych. Kierowcy TIR-ów mogą skorzystać z automatycznych dystrybutorów z szybkim wlewem diesla. Stacja w Poddubówku obsługuje ruch lokalny i tranzytowy. Mieści się przy ważnym szlaku komunikacyjnym relacji Suwałki-Augustów. Jest tzw. obiektem hybrydowym, będącym połączeniem stacji automatycznej oraz konwencjonalnej stacji obsługowej. Dla wszystkich klientów dostępny jest sklep, w którym udostępniono bezpłatną sieć Wi-Fi.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu