Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

O warszawskich siatkarzy zadba spółka Orlen Paliwa

e-petrol.pl
2019-11-20 / 09:43
O warszawskich siatkarzy zadba spółka Orlen Paliwa

Batalia o przetrwanie siatkarskiego zespołu z Warszawy, po tym gdy w kłopoty finansowe popadł dotychczasowy sponsor drużyny firma Onico, zakończyła się sukcesem. Spółka Orlen Paliwa została sponsorem tytularnym warszawskiego klubu siatkarskiego.

W ramach podpisanej umowy wicemistrzowie Polski od najbliższych zawodów będą występować pod nazwą VERVA Warszawa Orlen Paliwa - poinformował we wtorek PKN Orlen.

Jak podał koncern, umowa sponsorska podpisana przez Orlen Paliwa i Projekt Warszawa zakłada wsparcie drużyny siatkarskiej przez trzy sezony, a w jej ramach będą promowane marki Orlen Paliwa, VERVA, BAQ oraz EKOTERM.

Dyrektor Biura Marketingu Sportowego, Sponsoringu i Eventów PKN Orlen Anna Ziobroń powiedziała, że spółka traktuje sponsoring sportowy jako inwestycję i dotyczy to również podmiotów z jej grupy kapitałowej. Ziobroń dodała, że współpraca spółki Orlen Paliwa z Projektem Warszawa to element strategii PKN Orlen, nakierowanej na budowanie rozpoznawalności konkretnych marek, a w tym przypadku jest to VERVA.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu