Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Onico z nowym zarządem wyjdzie na prostą?

e-petrol.pl
2019-11-14 / 12:49
Onico z nowym zarządem wyjdzie na prostą?

Wczoraj na posiedzeniu rady nadzorczej Onico zostały podjęte uchwały, które w opinii zarządu spółki usuną wszelkie wątpliwości prawne związane z jej władzami.

Rada Nadzorcza najpierw odwołała Andrzeja Kociubińskiego z funkcji prezesa, po czym podjęła uchwałę w przedmiocie powołania do pełnienia funkcji członków zarządu spółki nowej kadencji. Stanowisko prezesa powierzono dotychczasowemu prezesowi Andrzejowi Kociubińskiemu, a do zarządu powołano Piotra Kocmana.

W uzupełnieniu do wczorajszego raportu bieżącego zarząd Onico S.A. dziś podał, że powołanie nowych władz oznacza ostateczne ustabilizowanie sytuacji w firmie. Teraz spółce ma być łatwiej wrócić do rozmów z kontrahentami, którzy w ostatnich tygodniach wstrzymywali się z zawieraniem umów handlowych z Onico S.A., ze względu na niepewność związaną z jej sytuacją.

Nowy zarząd ma się skupić na restrukturyzacji, poprawie funkcjonowania oraz wyjaśnieniu wszelkich wątpliwości podnoszonych przez wszystkich akcjonariuszy.  
Słowa kluczowe: nowy zarząd, Onico S.A.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu