Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Zmiany personalne w Polskim LNG

e-petrol.pl
2019-10-17 / 09:46
Zmiany personalne w Polskim LNG

Gaz-System, który jest właścicielem 100 proc. akcji Polskiego LNG poinformował, że w poniedziałek w spółce zmienił się zarząd.

Gaz-System poinformował w oświadczeniu, że Zarząd Polskiego LNG, w składzie Paweł Jakubowski i Bartłomiej Słoma, złożył rezygnację z pełnionych funkcji. W dniu 14 października 2019 r. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie spółki podjęło uchwały w sprawie powołania Tomasza Stępnia na stanowisko prezesa oraz Krzysztofa Jackowskiego na stanowisko wiceprezesa zarządu.

Spółka wyjaśniła, że zmiany personalne wynikały z realizacji strategii, która obejmuje m.in. integrację procesów dotyczących budowy infrastruktury kluczowej dla bezpieczeństwa energetycznego kraju.

Gaz-System jak i Polskie LNG to spółki nadzorowane są przez pełnomocnika rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej, którym jest Piotr Naimski. Magdalena Graniszewska na łamach „Pulsu Biznesu” zauważa, że choć Naimski nie zdobył mandatu posła w ostatnich wyborach parlamentarnych, to prawdopodobnie będzie nadal pracował jako pełnomocnik rządu.
Powiązane publikacje:

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu