Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Circle K wprowadza nowy koncept sklepów na stacjach paliw

e-petrol.pl
2019-06-06 / 09:37
Circle K wprowadza nowy koncept sklepów na stacjach paliw

Zmieniające się realia branży oraz oczekiwania klientów napędzają kolejne pomysły transformacji stacji paliw. Odpowiadając na nowe potrzeby rynku sieć Circle K unowocześnia i na nowo aranżuje wnętrza sklepów na stacjach.

Pilotażowe punkty, z powiększoną przestrzenią do odpoczynku i rozszerzoną ofertą gastronomiczną, zostały właśnie uruchomione w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Wieluniu. Pilotaż był prowadzony już od drugiego kwartału na stacjach w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Stalowej Woli, Międzyzdrojach, Wieluniu i Aleksandrowie Łódzkim. Najnowszy koncept stacji to przede wszystkim zmiana wystroju, ale także rozszerzenie oferty gastronomicznej i większa przestrzeń do odpoczynku dla gości. Do końca kwietnia 2020 roku Circle K planuje wdrożenie zmian na 40 stacjach w Polsce.

Circle K  liczy na to, że  nowe wnętrza sklepu na stacji sprawią, że klienci zechcą zatrzymać się na nich dłużej. Projekt to wspólna propozycja norweskiej projektantki Niny Kristofferson oraz pomysłów dostarczonych przez pracowników Circle K. Dominującym kolorem jest czerń, a towarzyszą jej ciepły jesion, ciemna cegła oraz czerwone, białe i pomarańczowe pasy na ścianach nawiązujące do kolorystyki marki. 
Sprawdź ofertę franczyzową SHELL

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu