Magazyn Branżowych Inspiracji

LPG najdroższe od 2 lat

Cena giełdowa gazu płynnego (LPG) w Rosji wykazała w tym miesiącu znaczny wzrost, zbliżając się do szczytów z 2021 roku. Obecnie cena LPG wynosi około 35 tysięcy rubli za tonę.

Więcej w kategorii

e-petrol.pl: ostatnie wydarzenia na rynku LPG w Polsce (20 lutego 2024)

e-petrol.pl: ostatnie wydarzenia na rynku LPG w Polsce (20 lutego 2024)

Komentarz dotyczący aktualnych cen i sytuacji na hurtowym rynku handlu gazem płynnym.

Konflikt o władzę w Onico

Konflikt o władzę w Onico

Dziennik „Puls Biznesu” podaje, że Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wyraził zgodę, by jedna z dwóch zwaśnionych stron przejęła kontrolę nad Onico.

Obniżka akcyzy na LPG na Litwie już pewna

Obniżka akcyzy na LPG na Litwie już pewna

Sejm Litwy zatwierdził 9-krotną obniżkę akcyzy na LPG, potwierdzając decyzję rządu podjętą po protestach rolników.

Antyrosyjskie sankcje mogą pomóc w powrocie Onico

Antyrosyjskie sankcje mogą pomóc w powrocie Onico

Pod koniec tego roku, kiedy do Polski nie będzie już mógł docierać gaz płynny z Rosji, importerzy będą musieli pozyskiwać go innymi drogami, np. sprowadzając drogą morską i taki obrót spraw może skutkować tym, że na rynek wróci dobrze znany gracz – o czym donosi ‘’Puls Biznesu’’.

Reklama CDC24
Sprawdź oferty firm działających na Twoim terenie i zamów dostawę paliwa.

Wiadomości e-petrol.pl

Subskrybuj codzienne informacje z rynku paliw

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

  • Administratorem danych osobowych jest Information Market S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-613), przy ul. Stacyjnej 1/51.
  • Inspektorem ochrony danych w Information Market S.A. jest Magdalena Robak (71 787 69 69, iod @ informationmarket.pl).
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie: art. 6 pkt 1b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych w zakresie dotyczącym otrzymywania newslettera.
  • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą jedynie podmioty, z którymi Information Market S.A. zawarł umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane ani do państwa trzeciego, ani do organizacji międzynarodowej.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez administratora do czasu wypisania się przez Panią/Pana z newslettera, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do czasu cofnięcia zgody na kontakt danym kanałem komunikacji.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera oraz w celach marketingowych, jeśli wyraził(a) Pani/Pan zgodę na kontakt w celach marketingowych danym kanałem komunikacji.

Raport - Polski Rynek Paliw 2022/2023

Rynek paliw Polsce w latach 2022 i 2023 przechodził dynamiczne zmiany, dlatego w najnowszej edycji Raportu przygotowaliśmy zestawienie najważniejszych informacji, analiz cenowych i prognoz na rok 2024. 

Raport - Polski Rynek Paliw 2022/2023