Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Rynek LPG
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Polska Organizacja Gazu Płynnego świętowała 25-lecie działalności

e-petrol.pl
2021-11-19 / 09:39
Polska Organizacja Gazu Płynnego świętowała 25-lecie działalności

W czwartek, 18 listopada, w warszawskim teatrze Sabat odbyły się obchody 25-lecia działalności Polskiej Organizacji Gazu Płynnego - wiodącego zrzeszenia firm aktywnych na polskim rynku LPG i działającego na rzecz rozwiązywania problemów technicznych i organizacyjno-prawnych, które stają przed branżą gazową.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością m.in. delegat prezydenta RP, Jan Krzysztof Ardanowski czy sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii Piotr Uściński. Jubileusz był okazją do spotkania się członków Organizacji i gości z zaprzyjaźnionych organizacji branżowych.

Podczas obchodów wręczono także odznaczenia resortowe za zasługi dla polskiej gospodarki. Byli i obecni prezesi POGP zostali uhonorowani Odznaką Honorową "Za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej". Wśród członków Organizacji, którzy zostali uhonorowani przez Ministra Klimatu i Środowiska Odznaką Honorową „Zasłużony dla Przemysłu Naftowego i Gazowniczego", znalazł się także Robert Bukowski, prezes Information Market S.A.
Słowa kluczowe: POGP

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.