Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Rynek LPG
Live Chat Software

Zmieniamy się dla Was! Notowanie propanu 3 razy w tygodniu

e-petrol.pl
2020-11-02 / 09:30
Zmieniamy się dla Was! Notowanie propanu 3 razy w tygodniu

Wychodząc naprzeciw zmieniającym się okolicznościom rynkowym, a także odpowiadając na zapotrzebowanie użytkowników naszych notowań e-petrol.pl będzie od początku listopada notować częściej ceny propanu na wschodniej granicy RP.

Dotychczas dane o średniej cenie propanu na wschodniej granicy RP aktualizowane były w każdy poniedziałek ok. godz. 15:00. Rynek jednak zmienia się bardzo dynamicznie i nierzadko informacja sprzed kilku dni traci swą aktualność i nie przystaje do tempa rynkowych zmian.

Z tego powodu zdecydowaliśmy o wprowadzeniu dodatkowych aktualizacji od początku listopada 2020 - analogicznie do częstotliwości publikacji dot. propanu-butanu. Według nowego schematu cena propanu podawana będzie w poniedziałki, środy i czwartki ok. godz. 15:00 z zachowaniem dotychczasowej formy, tzn. bez podatku akcyzowego i bez opłaty paliwowej.

Zapraszamy do sekcji notowań cen.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.