XX Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek LPG

Sieć Moya ma promocję na ładowanie pojazdów elektrycznych

Czas wakacji przyzwyczaił kierowców do korzystania z rabatów na tankowanie, ale promocje pojawiają się także dla użytkowników pojazdów na prąd.

Sieć Moya poinformowała, że w Radomsku w okresie od 1 lipca do 1 sierpnia ładowanie pojazdu elektrycznego w tych punktach kosztuje jedynie 1,99 zł/kWh. Najniższa cena z 30 dni przed obniżką wynosiła 2,99 zł/kWh. 

Poza niższą ceną ładowania użytkownicy aplikacji lojalnościowej Super Moya, otrzymają 20 pkt za każdą kilowatogodzinę oraz bonus przy ładowaniu za kwotę powyżej 100 zł - dodatkowe 600 punktów lojalnościowych (równowartość m.in. darmowej kawy czy hot doga). Punkty te można od razu wymienić na nagrody w Caffe Moya w Porcie Radomsko lub na każdej innej stacji paliw w sieci Moya. 

Więcej w kategorii

Dobry miesiąc dla rynku aut elektrycznych

Dobry miesiąc dla rynku aut elektrycznych

Czerwiec 2024 roku przyniósł rekordowy wynik rejestracji aut elektrycznych w Polsce – zarejestrowano aż 2280 sztuk, co oznacza wzrost o 59 proc. w porównaniu z majem. Jednak - jak czytamy w ‘’Pulsie Biznesu’’ ten imponujący wynik nie jest zasługą nagłego skoku popytu, a raczej kumulacją kilku czynników.

Producenci baterii do aut elektrycznych zmagają się z spadającymi zyskami

Producenci baterii do aut elektrycznych zmagają się z spadającymi zyskami

LG Energy, jeden z największych graczy na rynku baterii do samochodów elektrycznych, odnotował spadek zysku operacyjnego o 58 proc. w drugim kwartale 2024 roku. Gorsze wyniki tłumaczy się spowolnieniem sprzedaży pojazdów elektrycznych.

Negocjacje w sprawie ceł na chińskie pojazdy elektryczne

Negocjacje w sprawie ceł na chińskie pojazdy elektryczne

Unia Europejska nieznacznie obniżyła proponowane cła na import pojazdów elektrycznych wyprodukowanych w Chinach.