Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Centrum prasowe
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Stacje ładowania Ensto w ekstremalnych warunkach zimą

e-petrol.pl
2018-03-01 / 14:25
Stacje ładowania Ensto w ekstremalnych warunkach zimą

Ensto posiada ponad 50 lat doświadczeń, w projektowaniu i produkcji urządzeń elektrotechnicznych.

Z racji pochodzenia i lokalizacji siedziby głównej w Finlandii, systemy projektowane są z myślą o pracy w surowych, wymagających środowiskach i zaspokojeniu wysokich oczekiwań mieszkańców tychże rejonów. Wysoka jakość materiałów, komponenty najwyższej jakości oraz rygorystyczna kontrola jakości przekłada się na wysoką jakość i długi okres bezobsługowej pracy w najbardziej wymagających warunkach otoczenia.

Dzięki ofercie firmy EV Plus klienci także w Polsce mogą skorzystać ze stacji ładowania sprawdzonych w trudnych zimowych warunkach - co widać na zdjęciach. Ładowarki Ensto działają od wielu lat w mrożnej i śnieżnej Skandynawii. Dają gwarancje nawyższej jakości i niezawodności podczas pracy w ekstremalnych warunkach. 


Dotarcie do stacji i korzystanie z ich ułatwia kierowcom samochodów elektrycznych platforma Charge&Drive która za pomocą aplikacji umożliwia w prosty i bezpieczny sposób realizacje płatności.


Sprawdzone produkty i rozwiązania na rynku norweskim będącym liderem w wdrażaniu elektromobilności są wystarczającą rekomendacją i pozwalają na stworzenie kompleksowej oferty firmy EV Plus. Zarówno produkty Ensto, jak i rozwiązania Charge&Drive są dostępne dla polskich użytkowników za pośrednictwem firmy EV Plus.

Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.