Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Centrum prasowe
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Stacje ładowania Ensto w ekstremalnych warunkach zimą

e-petrol.pl
2018-03-01 / 14:25
Stacje ładowania Ensto w ekstremalnych warunkach zimą

Ensto posiada ponad 50 lat doświadczeń, w projektowaniu i produkcji urządzeń elektrotechnicznych.

Z racji pochodzenia i lokalizacji siedziby głównej w Finlandii, systemy projektowane są z myślą o pracy w surowych, wymagających środowiskach i zaspokojeniu wysokich oczekiwań mieszkańców tychże rejonów. Wysoka jakość materiałów, komponenty najwyższej jakości oraz rygorystyczna kontrola jakości przekłada się na wysoką jakość i długi okres bezobsługowej pracy w najbardziej wymagających warunkach otoczenia.

Dzięki ofercie firmy EV Plus klienci także w Polsce mogą skorzystać ze stacji ładowania sprawdzonych w trudnych zimowych warunkach - co widać na zdjęciach. Ładowarki Ensto działają od wielu lat w mrożnej i śnieżnej Skandynawii. Dają gwarancje nawyższej jakości i niezawodności podczas pracy w ekstremalnych warunkach. 


Dotarcie do stacji i korzystanie z ich ułatwia kierowcom samochodów elektrycznych platforma Charge&Drive która za pomocą aplikacji umożliwia w prosty i bezpieczny sposób realizacje płatności.


Sprawdzone produkty i rozwiązania na rynku norweskim będącym liderem w wdrażaniu elektromobilności są wystarczającą rekomendacją i pozwalają na stworzenie kompleksowej oferty firmy EV Plus. Zarówno produkty Ensto, jak i rozwiązania Charge&Drive są dostępne dla polskich użytkowników za pośrednictwem firmy EV Plus.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.