MOYA stacje paliw dopasowane do Twoich potrzeb!
Tankuj na stacjach z logo HUZARA

Stacje ładowania Ensto w ekstremalnych warunkach zimą

Ensto posiada ponad 50 lat doświadczeń, w projektowaniu i produkcji urządzeń elektrotechnicznych.

Stacje ładowania Ensto w ekstremalnych warunkach zimą
Z racji pochodzenia i lokalizacji siedziby głównej w Finlandii, systemy projektowane są z myślą o pracy w surowych, wymagających środowiskach i zaspokojeniu wysokich oczekiwań mieszkańców tychże rejonów. Wysoka jakość materiałów, komponenty najwyższej jakości oraz rygorystyczna kontrola jakości przekłada się na wysoką jakość i długi okres bezobsługowej pracy w najbardziej wymagających warunkach otoczenia.

Dzięki ofercie firmy EV Plus klienci także w Polsce mogą skorzystać ze stacji ładowania sprawdzonych w trudnych zimowych warunkach - co widać na zdjęciach. Ładowarki Ensto działają od wielu lat w mrożnej i śnieżnej Skandynawii. Dają gwarancje nawyższej jakości i niezawodności podczas pracy w ekstremalnych warunkach. 


Dotarcie do stacji i korzystanie z ich ułatwia kierowcom samochodów elektrycznych platforma Charge&Drive która za pomocą aplikacji umożliwia w prosty i bezpieczny sposób realizacje płatności.


Sprawdzone produkty i rozwiązania na rynku norweskim będącym liderem w wdrażaniu elektromobilności są wystarczającą rekomendacją i pozwalają na stworzenie kompleksowej oferty firmy EV Plus. Zarówno produkty Ensto, jak i rozwiązania Charge&Drive są dostępne dla polskich użytkowników za pośrednictwem firmy EV Plus.

Dotrzyj do nowej grupy klientów dzięki GreenWay Polska

Pozostałe aktualności

Kiedy powstanie miejska stacja paliw we Włocławku?
Kiedy powstanie miejska stacja paliw we Włocławku?
Miejska stacja paliw we Włocławku ma powstać na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Jej budową zajmie się spółka PGK „Saniko”. Pierwotne plany zakładały, że stacja powstanie jeszcze w 2022 roku, ale wiadomo, że projekt ma opóźnienie.
W Polsce zatankujemy niebawem na stacjach MOL
W Polsce zatankujemy niebawem na stacjach MOL
MOL, po przejęciu 410 stacji paliw należących do Lotosu zapowiedział, że planuje niezwłocznie wprowadzić swoją markę na rynek polski.
Turcja zmniejszyła zakupy paliw z Rosji
Turcja zmniejszyła zakupy paliw z Rosji
W październiku Rosja dostarczyła do Turcji węglowodory o wartości 3,7 mld USD wobec 5 mld USD we wrześniu. Według wyników z października 2022 r. import rosyjskich paliw mineralnych, w szczególności węgla, ropy naftowej i gazu ziemnego, zmniejszył się o 25 proc.
Ryanair kupi zrównoważone paliwo od Shella
Ryanair kupi zrównoważone paliwo od Shella
Przewoźnik Ryanair podpisał w czwartek umowę z firmą Shell na dostawy zrównoważonego paliwa lotniczego. Linie chcą ograniczyć emisje, ale już wiadomo, ze nie będą w stanie sprostać wstępnym założeniom realizacji do 2030 roku 12,5 proc. lotów przy udziale zrównoważonego paliwa.
Polska dostarczy ropę do niemieckiej rafinerii
Polska dostarczy ropę do niemieckiej rafinerii
Jest porozumienie podpisane przez niemieckiego ministra gospodarki Roberta Habecka i polską minister klimatu Annę Moskwę w kwestii dostawy ropy nierosyjskiej przez Gdańsk do rafinerii w Schwedt w Brandenburgii, która jeszcze do niedawana należała do rosyjskiego Rosnieftu.
PKN Orlen odebrał 200. dostawę LNG
PKN Orlen odebrał 200. dostawę LNG
Do terminalu w Świnoujściu dostarczono dwusetną dostawę skroplonego gazu ziemnego LNG. To 75 tys. ton LNG, które trafiły do gazoportu z USA. Do tej pory łącznie wpłynęło ok. 21 mld m sześc. gazu ziemnego.