MOYA stacje paliw dopasowane do Twoich potrzeb!
MOYA więcej niż dobre paliwa

Grudniowe atrakcje sieci PSP HUZAR

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Polskie Stacje Paliw HUZAR przygotowały dla swoich klientów wiele niespodzianek i konkursów, a wśród nich drugą edycję konkursu „Zdrap nagrodę od PSP HUZAR”.

 Grudniowe atrakcje sieci PSP HUZAR
Grudzień w sieci PSP HUZAR zapowiada się niezwykle emocjonująco. Czerwono-żółte stacje zapraszają klientów do przedświątecznej zabawy, w której wygrać można wiele cennych nagród.

6 grudnia 2015 r. w całej sieci rusza druga edycja cieszącego się ogromną popularnością konkursu pod hasłem „Zdrap nagrodę od PSP HUZAR”. Wystarczy zrobić zakupy w przystacyjnym sklepie sieci HUZAR i/lub zatankować auto za min. 100 zł, wraz z paragonem lub fakturą odebrać kupon zdrapkowy, odpowiedzieć na dwa proste pytania i sprawdzić swoją wygraną. Na szczęśliwców czekają tablety, bony na paliwo i wiele nagród niespodzianek. Regulamin konkursu dostępny na www.huzar.eu.

11 grudnia 2015 r. rusza kolejny konkurs. Aby wziąć w nim udział i powalczyć o nagrodę wystarczy ułożyć świąteczne życzenia dla sieci PSP HUZAR i wysłać je drogą mailową do 24 grudnia 2015 r. na adres konkurs@huzar.eu. Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wybierze te najpiękniejsze i nagrodzi je wideorejestratorem. Szczegóły dotyczące konkursu dostępne są na profilu HUZARA na portalu społecznościowym Facebook oraz na www.huzar.eu.
Od 24 grudnia 2015 r. na klientów sieci czekać będą słodkie upominki.

Zapraszamy do odwiedzania czerwono-żółtych stacji z logo HUZARA.

Tankuj na stacjach z logo HUZARA
Zwiększ swoją widoczność i sprzedaż w międzynarodowej sieci UTA!
Pozostałe aktualności
Prezydent podpisał nowelę ustawy o bezpieczeństwie morskim

Prezydent podpisał nowelę ustawy o bezpieczeństwie morskim

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o zmianie ustawy o bezpieczeństwie morskim oraz niektórych innych ustaw - poinformowało w czwartek biuro prasowe Kancelarii Prezydenta RP.

Katar chce przejąć irackie udziały TotalEnergies

Katar chce przejąć irackie udziały TotalEnergies

Katar prowadzi rozmowy w sprawie przejęcia udziałów w irackich projektach energetycznych o wartości 27 miliardów USD od francuskiej firmy TotalEnergies, poinformowała agencja Reutera.

Chevron zwiększył dywidendę

Chevron zwiększył dywidendę

Rada dyrektorów Chevron Corp., jednej z największych amerykańskich firm naftowych, zatwierdziła też nowy program wykupu akcji o wartości do 75 miliardów USD, donosi Bloomberg.

Zakłócenia pracy francuskich rafinerii

Zakłócenia pracy francuskich rafinerii

Koncern TotalEnergies poinformował, że strajki przerwały dostawy w kilku zakładach produkcyjnych we Francji, ponieważ druga co do wielkości gospodarka strefy euro nadal boryka się z powszechnymi protestami przeciwko rządowym planom podwyższenia wieku emerytalnego.

Amerykański rząd zainwestuje w projekty związane z biopaliwami

Amerykański rząd zainwestuje w projekty związane z biopaliwami

W czwartek Departament Energii USA (DoE) ogłosił program dofinansowania rozwoju produkcji biopaliw w kraju o wartości ponad 100 milionów USD. Jest to element szerszych działań związanych z ograniczeniem emisji gazów cieplarnianych pochodzących z transportu i osiągnięciem celów klimatycznych.

W Singapurze maleją zapasy oleju opałowego

W Singapurze maleją zapasy oleju opałowego

Z danych Enterprise Singapore wynika, że zapasy oleju opałowego w Singapurze zmalały trzeci tydzień z rzędu, co jest spowodowane gwałtownym spadkiem importu netto.