MOYA stacje paliw dopasowane do Twoich potrzeb!

Grudniowe atrakcje sieci PSP HUZAR

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Polskie Stacje Paliw HUZAR przygotowały dla swoich klientów wiele niespodzianek i konkursów, a wśród nich drugą edycję konkursu „Zdrap nagrodę od PSP HUZAR”.

 Grudniowe atrakcje sieci PSP HUZAR
Grudzień w sieci PSP HUZAR zapowiada się niezwykle emocjonująco. Czerwono-żółte stacje zapraszają klientów do przedświątecznej zabawy, w której wygrać można wiele cennych nagród.

6 grudnia 2015 r. w całej sieci rusza druga edycja cieszącego się ogromną popularnością konkursu pod hasłem „Zdrap nagrodę od PSP HUZAR”. Wystarczy zrobić zakupy w przystacyjnym sklepie sieci HUZAR i/lub zatankować auto za min. 100 zł, wraz z paragonem lub fakturą odebrać kupon zdrapkowy, odpowiedzieć na dwa proste pytania i sprawdzić swoją wygraną. Na szczęśliwców czekają tablety, bony na paliwo i wiele nagród niespodzianek. Regulamin konkursu dostępny na www.huzar.eu.

11 grudnia 2015 r. rusza kolejny konkurs. Aby wziąć w nim udział i powalczyć o nagrodę wystarczy ułożyć świąteczne życzenia dla sieci PSP HUZAR i wysłać je drogą mailową do 24 grudnia 2015 r. na adres konkurs@huzar.eu. Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wybierze te najpiękniejsze i nagrodzi je wideorejestratorem. Szczegóły dotyczące konkursu dostępne są na profilu HUZARA na portalu społecznościowym Facebook oraz na www.huzar.eu.
Od 24 grudnia 2015 r. na klientów sieci czekać będą słodkie upominki.

Zapraszamy do odwiedzania czerwono-żółtych stacji z logo HUZARA.

Zwiększ swoją widoczność i sprzedaż w międzynarodowej sieci UTA!
Pozostałe aktualności
Nowa stacja Circle K w Mokrzeszowie

Nowa stacja Circle K w Mokrzeszowie

Sieć stacji Circle K poinformowała o otwarciu nowego obiektu w Mokrzeszowie, w pobliżu drogi krajowej nr 35. Na stacji na kierowców czeka strefa gastronomiczna zrealizowana zgodnie z konceptem Circle K – Horizon, a za paliwo można zapłacić poprzez aplikację mobilną Circle K.

Produkcja ropy w USA w 2023 r. wzrośnie bardziej niż oczekiwano

Produkcja ropy w USA w 2023 r. wzrośnie bardziej niż oczekiwano

Wydobycie ropy w USA w tym roku wzrośnie szybciej, a zwiększenie popytu na surowiec osłabnie w porównaniu z wcześniejszymi oczekiwaniami, podała we wtorek Energy Information Administration.

Niższa produkcja ropy w Kazachstanie

Niższa produkcja ropy w Kazachstanie

Kazachstan ograniczył dzienne wydobycie ropy naftowej (bez kondensatu gazowego) o 3 proc. w maju w porównaniu z kwietniem do 1,55 mln baryłek dziennie – wynika z wyliczenia agencji Reutera opartego na danych z dwóch źródeł.

Wyciek w największej rafinerii w Europie

Wyciek w największej rafinerii w Europie

Shell poinformował we wtorek, że zatrzymał instalację rafinerii ropy naftowej w Pernis w Rotterdamie, największej w Europie, z powodu wycieku.

Wzrost gospodarczy nie powstrzyma spadku popytu na olej napędowy

Wzrost gospodarczy nie powstrzyma spadku popytu na olej napędowy

Popyt na diesla w USA spadnie do 2024 r. pomimo rosnącej aktywności gospodarczej, prognozuje Energy Information Administration.

Prognozy deficytu na rynku ropy w III kwartale 2023 r

Prognozy deficytu na rynku ropy w III kwartale 2023 r

Wiceprezes Rystad Energy, Jorge León, mówi, że wydobycie ropy w Arabii Saudyjskiej spadnie w lipcu nieco poniżej 9 mln baryłek dziennie, czyli najniższego poziomu od czerwca 2021 r.