MOYA stacje paliw dopasowane do Twoich potrzeb!

Circle K wprowadza karty podarunkowe

Circle K rozszerza swoją ofertę dla klientów indywidualnych i biznesowych o karty podarunkowe, którymi można zapłacić za tankowanie, myjnię automatyczną, produkty spożywcze ze sklepu oraz przekąski i napoje z oferty gastronomicznej zarówno w polskich sklepach sieci, jak i za granicą. Najnowszy produkt firmy można zakupić stacjonarnie lub online, spersonalizować, a także zaplanować jego dostawę na konkretną datę i godzinę.

Kanadyjska sieć Circle K, działająca w formacie convenience, stale wdraża nowe rozwiązania i produkty, mające na celu zapewnienie komfortu swoim klientom. Obecnie firma wdraża najnowszy produkt – karty podarunkowe, które są nie tylko pomysłem na praktyczny prezent na każdą okazję, ale także atrakcyjnym benefitem pracowniczym. Oferta jest dostępna online oraz na stacjach w Polsce i Europie dla klientów indywidualnych oraz w sprzedaży B2B dla firm. Wdrożenie kart podarunkowych przez Circle K jest również odpowiedzią na obserwowane trendy – według prognoz rynek kart podarunkowych w Polsce ma wzrosnąć z ponad 1,6 mln dolarów w 2023 r. do ok. 2,33 mln dolarów w 2027 roku .

Naszym celem jest dostarczanie produktów i usług, które są nie tylko wysokiej jakości, ale także przyjazne użytkownikom i łatwo dostępne. Nowe karty podarunkowe wpisują się w tę filozofię, oferując naszym klientom wygodne i elastyczne zakupy, zarówno w naszych polskich, jak i europejskich sklepach. Stale rozszerzamy naszą ofertę, aby klienci na stacjach Circle K mogli nie tylko zatankować, ale także zjeść dobry posiłek, kupić świeże produkty, a od teraz także znaleźć inspirację na prezent – podkreśla Renata Timoščik, Market Development Director w Circle K Polska.

Karty są już dostępne w sprzedaży na stacjach Circle K w Polsce i Europie, a także na stronie internetowej. Produkt można spersonalizować w zależności od okazji, np. na walentynki czy urodziny. Klienci kupujący stacjonarnie mają do wyboru 7 wzorów, z kolei online – 13. Kartę można pobrać w formie wydruku, przesłać obdarowanej osobie za pośrednictwem SMS-a lub maila z dołączoną krótką wiadomością, a także zaplanować datę oraz godzinę wysyłki. Przedpłacone bony umożliwiają płatność m.in. za kawy mleczne i czarne, produkty z oferty gastronomicznej, jak Hot Dogi i burgery, myjnię automatyczną czy paliwo.

Aby móc korzystać z karty w Polsce i w Europie, wystarczy ją jednorazowo doładować lub skonfigurować automatyczne doładowywanie kwotą od 50 do 400 zł. Szczegóły oraz regulamin są dostępne na stronie internetowej Circle K.
Paliwa TotalEnergies - jakość i cena w trosce o Twój biznes
Pozostałe aktualności
Chiny zwiększyły w pierwszym kwartale import rosyjskiej ropy

Chiny zwiększyły w pierwszym kwartale import rosyjskiej ropy

W pierwszych trzech miesiącach tego roku Chiny zwiększyły zakupy surowców naftowych z Federacji Rosyjskiej o 12,85 proc. w porównaniu do tego samego okresu 2023 roku. W ujęciu finansowym dostawy wzrosły o 17,9 proc. do 13,858 mld USD.

Rafineria w regionie Orenburga przygotowuje się do uruchomienia

Rafineria w regionie Orenburga przygotowuje się do uruchomienia

Zakład Orsknefteorgsintez, który przestał działać prawie dwa tygodnie temu ze względu na zagrożenie powodzią i ryzyko ekologiczne, ogłosił wznowienie pracy.

Grupa Orlen wykorzysta energię odnawialną przy wydobyciu

Grupa Orlen wykorzysta energię odnawialną przy wydobyciu

Orlen w piątek poinformował, że kolejna instalacja wydobywcza służąca do eksploatacji norweskich złóż Grupy Orlen została podłączona do czystej energii wytwarzanej na lądzie.

Helsinki chcą zablokować trasę rosyjskich tankowców przez Zatokę Fińską

Helsinki chcą zablokować trasę rosyjskich tankowców przez Zatokę Fińską

Fińska minister spraw zagranicznych oficjalnie ogłosiła swoje zamiary wprowadzenia zakazu pływania tankowcami „floty cieni” po Bałtyku.

Unimot skorygował wyniki za IV kwartał po rozliczeniu nabycia Lotos Terminale

Unimot skorygował wyniki za IV kwartał po rozliczeniu nabycia Lotos Terminale

Jak podała w poniedziałek agencja ISBnews, Unimot dokonał ostatecznego rozliczenia transakcji nabycia akcji Lotos Terminale (obecnie Unimot Terminale), w związku z czym zmianie uległy szacunkowe wyniki finansowe za IV kw. 2023 r.

Więcej etanolu w amerykańskiej benzynie

Więcej etanolu w amerykańskiej benzynie

Amerykańska Agencja Ochrony Środowiska (EPA) ogłosiła tymczasowe zwiększenie sprzedaży mieszanki benzyn o wyższej zawartości etanolu w nadchodzącym sezonie letnim.