17 Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek Biopaliw

Nowość w menu na stacjach paliw Amic Energy

W sierpniu 2023 do oferty gastronomicznej na stacjach paliw Amic Energy dołączyła nowość- chrupiący podpłomyk z pieca, wypełniony aromatycznymi dodatkami, dostępny w dwóch wersjach smakowych: ser&pieczarki oraz ser, szynka&pieczarki.

Ta wyjątkowa kompozycja podana w pszennym placku sprawia, że każdy kęs to prawdziwa uczta.Stacje Amic Energy niezmiennie dbają o to by rozszerzać swoje menu i zaskakiwać podniebienia swoich klientów. Chrupiący podpłomyk z pieca to pyszna przekąska, która doda energii na każdą drogę.

Jest to znakomita propozycja dla wszystkich podróżujących, zarówno tych udających się w dłuższą trasę, jak również tych, którzy zatrzymują się na stacji, w drodze do pracy, czy szkoły.   Podpłomyk to również idealny dodatek do kawy lub herbaty serwowanej na stacjach Amic Energy.

Nowości dostępne na wszystkich 117 stacjach w sieci Amic Energy.
Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek Biopaliw
Pozostałe aktualności
Obowiązkowy system kaucyjny – apel organizacji branżowych

Obowiązkowy system kaucyjny – apel organizacji branżowych

Organizacje reprezentujące branżę producentów napojów (w tym wody, soki i piwa) oraz handel detaliczny popierają wprowadzenie systemu kaucyjnego na opakowania po napojach, ale chcą opóźnienia w jego wprowadzeniu – nowym terminem miałby być styczeń 2026 r.

Ułatwienia dla korzystających z kart E100 na stacjach Moya

Ułatwienia dla korzystających z kart E100 na stacjach Moya

Międzynarodowy dostawca kart paliwowych i usług związanych z transportem - firma E100 poinformowała, że rozszerza współpracę z firmą Anwim S.A., operatorem ponad 450 stacji paliw Moya.

Rompetrol ze stratą w 2023 r.

Rompetrol ze stratą w 2023 r.

Rumuńska spółka Rompetrol Rafinare podała, że zakończyła ubiegły rok wstępną skonsolidowaną stratą netto w wysokości 270,5 mln USD (249,5 mln euro) w porównaniu z zyskiem netto w wysokości 90,3 mln USD w 2022 r.

Co wywołało ograniczenia wydobycia ropy w Rosji?

Co wywołało ograniczenia wydobycia ropy w Rosji?

Pod koniec ubiegłego roku Rosja oświadczyła, że pogłębi cięcia eksportu do 500 tys. baryłek dziennie w pierwszym kwartale 2024 r. – przy czym maj i czerwiec 2023 r. będą referencyjnymi poziomami eksportu dla obniżki.

Saudyjczycy kupili dystrybutora paliw w Chile

Saudyjczycy kupili dystrybutora paliw w Chile

Saudi Aramco przejęło chilijską spółkę Esmax Distribucion SpA, która jest największym sprzedawcą detalicznym paliw i smarów w Chile.

PERN ma nowy zarząd

PERN ma nowy zarząd

Nadzwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy PERN, operatora przesyłowego ropy i paliw, dokonało korekt w składzie zarządu firmy.