Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Centrum prasowe
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Za myjnię można zapłacić aplikacją w telefonie

e-petrol.pl
2021-02-24 / 09:48
Za myjnię można zapłacić aplikacją w telefonie

Od 12 lutego 2021 r. z płatności automatycznych Autopay można korzystać również na myjniach WWWash.pl. Dotychczas usługa była dostępna na autostradach AmberOne Autostradzie A1, A4 Kraków-Katowice oraz na wybranych parkingach – poinformował operator aplikacji Autopay.

Obecnie usługa płatności automatycznych jest dostępna na blisko 70 myjniach zlokalizowanych w na terenie całego kraju, a planowane jest sukcesywne rozszerzanie jej zasięgu. Z punktu widzenia użytkownika, aby skorzystać z płatności automatycznych na myjni, należy mieć zainstalowaną aplikację mobilną Autopay i zarejestrowane konto użytkownika. Po przyjeździe na myjnię wystarczy zeskanować kod QR, wybrać kwotę i zapłacić bezpośrednio w aplikacji. Udogodnieniem jest to, że możesz zapłacić automatycznie za mycie dowolnej liczby pojazdów, a za każdą zrealizowaną usługę mycia, można otrzymać fakturę VAT.

Z myjni można skorzystać na blisko 70 myjniach zlokalizowanych na terenie całej Polski – zarówno w dużych, jak i mniejszych miejscowościach. m.in. w Gdyni, Białymstoku, Wrocławiu, Hajnówce, Kłodzku, Namysłowie i Rybniku.
Słowa kluczowe: Autopay, WWWash.pl

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.