Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Centrum prasowe
Live Chat Software
Lotos Paliwa

BKF Myjnie z nowym serwisem internetowym

BKF Myjnie
2019-07-08 / 09:51
BKF Myjnie z nowym serwisem internetowym

Największy polski producent myjni bezdotykowych BKF Myjnie odpowiada na zwiększone zainteresowanie swoją ofertą nowym serwisem internetowym.

Serwis https://bkfmyjnie.pl/ został wzbogacony o nowe funkcjonalności. Teraz w łatwy i szybki sposób będzie można uzyskać najważniejsze informacje na temat produktu oraz w 3 prostych krokach wycenić planowaną inwestycję.

-Zaproponowany przez nas zakres tematyczny na stronie https://bkfmyjnie.pl/ jest bardzo szeroki. Wierzymy w to, że dzięki właściwie dopasowanym treściom każdy, kto do tej pory nie miał wiedzy na temat myjni bezdotykowych, z naszego serwisu taką wiedzę pozyska
-mówi prezes BKF Myjnie, Piotr Andrzejewski.

-Dokładnie przeanalizowaliśmy zachowanie klientów korzystających ze starego serwisu https://bkfmyjnie.pl/. Bez wątpienia stał się on dla nas skarbnicą wiedzy i punktem wyjściowym do stworzenia nowego serwisu internetowego. Dodatkowo przeprowadzone przez nas badanie rynku umocniło nas w przekonaniu, że zaplanowany zakres prac jest właściwy - dodaje Piotr Andrzejewski.   

Nowy serwis internetowy BKF Myjnie to przede wszystkim odświeżony wizerunek marki oraz dostosowanie się do wymagań rynku. Na stronach https://bkfmyjnie.pl/ znajdziemy m.in:

  • nowe strony produktowe,
  • rozbudowaną listę realizacji ze szczegółami inwestycji i zdjęciami,
  • nową mapę realizacji inwestycji z wyszukiwarką, która ułatwi znalezienie myjni na mapie.
 
Nowy serwis jest w pełni responsywny, tzn. dostosowany do przeglądania na urządzeniach o różnej rozdzielczości.

Jednym z ważniejszych elementów strony głównej serwisu jest konstruktor myjni, który umożliwia stworzenie własnej konfiguracji myjni wraz z wizualizacją. Uzupełnienie konstruktora w 3 prostych krokach powoduje automatyczne wysłanie zapytania o ofertę do Call Center BKF Myjnie.

Serwis BKF Myjnie udostępniony został w 3 wersjach językowych: polskiej (https://bkfmyjnie.pl/), angielskiej (https://bkfcarwash.eu/) i niemieckiej (https://bkfcarwash.de/). Niebawem planowane jest wdrożenie kolejnych wersji językowych.
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.