MOYA stacje paliw dopasowane do Twoich potrzeb!

W tym roku wrośnie produkcja biodiesla

Według prognoz ekspertów niemieckiej agencji analitycznej OilWorld w tym roku może wyraźnie wzrosnąć wolumen światowej produkcji biodiesla.

Więcej w kategorii

Rompetrol chce budować instalację zielonego wodoru

Rompetrol chce budować instalację zielonego wodoru

Rumuńska spółka Rompetrol Rafinare poinformowała, że poszukuje partnera do budowy instalacji elektrolizera zielonego wodoru zasilanej odnawialnymi, niebiologicznymi źródłami w pobliżu lub na terenie rafinerii Petromidia w nadmorskim mieście w Navodari w hrabstwie Konstanca.

Chińscy producenci biopaliw stawiają na SAF

Chińscy producenci biopaliw stawiają na SAF

Chińskie firmy inwestują w produkcję zrównoważonych paliw lotniczych, przygotowując się na spodziewane wprowadzenie obowiązku stosowania biopaliwa w lotnictwie.

Bioetanol AEG ogłasza upadłość

Bioetanol AEG ogłasza upadłość

Lokalny potentat w produkcji alkoholu nie jest w stanie sprostać rosnącym kosztom utrzymania zakładu - pisze Business Insider.

EBOR ze wsparciem dla ukraińskiej inwestycji w bioetanol

EBOR ze wsparciem dla ukraińskiej inwestycji w bioetanol

Lan-Oil, spółka z grupy OKKO, otrzyma pożyczkę z Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju (EBOR) na inwestycję w nowy zakład produkcji bioetanolu.

Wiadomości e-petrol.pl

Subskrybuj codzienne informacje z rynku paliw

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

  • Administratorem danych osobowych jest Information Market S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-613), przy ul. Stacyjnej 1/51.
  • Inspektorem ochrony danych w Information Market S.A. jest Magdalena Robak (71 787 69 69, iod @ informationmarket.pl).
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie: art. 6 pkt 1b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych w zakresie dotyczącym otrzymywania newslettera.
  • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą jedynie podmioty, z którymi Information Market S.A. zawarł umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane ani do państwa trzeciego, ani do organizacji międzynarodowej.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez administratora do czasu wypisania się przez Panią/Pana z newslettera, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do czasu cofnięcia zgody na kontakt danym kanałem komunikacji.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera oraz w celach marketingowych, jeśli wyraził(a) Pani/Pan zgodę na kontakt w celach marketingowych danym kanałem komunikacji.

Petroleum Ukraine 2024