Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Centrum Prasowe » Artykuł sponsorowany
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Showroom technologiczny Signal Group dla branży paliwowej już otwarty!

Signal Group
2019-11-25 / 09:59
Showroom technologiczny Signal Group dla branży paliwowej już otwarty!

Nowoczesność i wygoda to strategiczne cele stacji paliwowych, które już dziś oferują nam znacznie więcej niż tylko paliwo. Rozwiązanie Drive-Thru zastosowane na stacji Orlen, rozwój konceptów gastronomicznych - to tylko przykłady zupełnie nowego podejścia do Customer Experience… branża paliwowa rozwija się w błyskawicznym tempie!

Wszystko zmienia się na naszych oczach, a technologia odważnie wkracza pod wiaty stacji paliw. Już dzisiaj benzyna i diesel nie są jedynymi powodami dla którego klient będący w drodze zatrzymuje się na stacji. Często o tym gdzie się zatrzymamy decyduje już fakt, czy na miejscu możemy coś zjeść lub dokonać podstawowych zakupów do domu. Zmiany w potrzebach klientów wynikają z ich doświadczenia jakie zdobywają na rynku pełnym nowych technologii, które im stale pomagają, podpowiadają i służą w codziennym życiu. Wszystkie te zmiany związane są z działającą w tle technologią, odpowiednio dobraną do potrzeb danego klienta, danej sieci sprzedaży. 

Nim się obejrzymy będą nas otaczać stacje paliw wyposażone w technologie cyfrowe, inteligentnie podpowiadające nam, klientom, jak najwygodniej dla nas zatankować, napić się dobrej kawy i bez zbędnej zwłoki ruszyć dalej w podróż. Dlatego linie Drive-Thru, które pozwalają na pełną obsługę klienta bez konieczności wysiadania z auta czy komunikacja bezprzewodowa pomiędzy pracownikami stacji, czy cyfrowe menu boardy to wszystko wierzchołek technologicznej „góry lodowej”, z którą musi się zmierzyć właściciel stacji. To wszystko stanowi tylko cześć tej wizualnej strony obsługi klienta z jaką będą mieć styczność zarządzający stacją paliw.

Jakie technologie wybrać? Jak je ze sobą połączyć, jak zintegrować aby funkcjonowały jak jeden sprawny organizm i przynosiły korzyści z ich wykorzystania w krótkim okresie od wdrożenia? 

W Signal Group wspólnie z naszymi klientami odpowiadamy sobie na te i inne pytania podczas wizyt na naszym LABie technologii cyfrowych. Na powierzchni blisko 1000 m kw. pokazujemy i omawiamy nasze 27-letnie doświadczenie w integracji złożonych technologii w rozproszonych sieciach obiektów. Doświadczenie zdobyte na rynkach retail i restauracji QSR teraz idealnie wychodzi naprzeciw potrzebom branży paliwowej, która przechodzi metamorfozę swoich stacji paliw. 

Przyjdź - zobacz nasze flagowe rozwiązanie Xaris, poszukaj inspiracji i wspólnie z naszymi specjalistami znajdź dla siebie najlepsze produkty, które sprawią, że Twoja sieć zacznie rozwijać się w tempie zmian w cyfrowym świecie. 

Zapraszamy na wizytę w naszym Showroomie - otwartym dla Ciebie w Poznaniu we współpracy z Poznańskim Parkiem Technologiczno-Przemysłowym.  

Zobacz technologie przyszłości już dziś! 

Link do formularza kontaktowego https://xaris.pl/kontakt/ 

Wiadomość tygodnia

Konkurs Produkt Roku 2019 e-petrol.pl

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu