Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Wiadomość dnia
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Zwycięzca zdystansował konkurencję!

e-petrol.pl
2019-12-02 / 09:40
Zwycięzca zdystansował konkurencję!

W piątek zakończyło się internetowe głosowanie na "Produkt Roku 2019 e-petrol.pl". Wyniki głosowania przeszły najśmielsze oczekiwania organizatorów.

Łączna liczba oddanych głosów wyniosła 59906 - a zwycięzcą został Kantor Giełdy Dewiz, który zdobył 46 proc. wskazań internautów. Zwycięski produkt skierowany jest dla klientów stacji paliw i umożliwia wygodną i bezpieczną wymianę walut w łatwo dostępnym miejscu i czasie. Właścicielem kantoru jest Giełda Dewiz Sp. z o.o. posiadająca stosowne zgody NBP oraz wykonująca wszelkie obowiązki regulowane odpowiednimi przepisami prawa. Spółka działa na rynku ponad 5 lat i posiada kantory na terenie całego kraju, tworząc wiarygodną i stabilną markę.

Innowacyjność i różnorodność nominiowanych produktów w konkursie "Produkt Roku 2019 e-petrol.pl" z pewnością dobrze świadczy o dynamice rynku paliwowego w Polsce. To dobrze rokuje na dalsze lata jego rozwoju i osiągania wymogów stawianych światowej czołówce. Wszystkim nominowanym w finale Konkursu gorąco gratulujemy! 

O konkursie:

Celem konkursu jest przedstawienie firmom z branży najlepszych produktów, usług i rozwiązań, zarówno innowacyjnych, jak i już istniejących oraz ich promocja. Na rynku pojawia się cały czas ogromna ilość innowacyjnych produktów i rozwiązań, co przyczynia się do rozwoju i pojedynczych stacji paliw, i sieci stacji, i całego sektora.

Nominowane produkty były prezentowane i promowane w okresie od 1 sierpnia do 31 października 2019 r. Po więcej informacji zapraszamy na stronę konkursową https://www.konkurs.e-petrol.pl/

Najnowsze wiadomości

Wiadomość tygodnia

Konkurs Produkt Roku 2019 e-petrol.pl

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu