Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Wiadomość dnia
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Kto prowadzi w konkursie na ''Produkt Roku 2019 e-petrol.pl''?

e-petrol.pl
2019-11-13 / 11:36
Kto prowadzi w konkursie na ''Produkt Roku 2019 e-petrol.pl''?

Walka jest zacięta - tak najkrócej podsumować można toczącą się od minionego tygodnia rywalizację o tytuł ''Produkt Roku 2019 e-petrol.pl''. Na głosowanie zostało jeszcze 16 dni.

W środę przed południem na czele stawki uplasował się Kantor Giełdy Dewiz, który zdobył aż 52 proc. wszystkich głosów. Kolejne miejsce na podium aktualnie przypada Witaczowi Graffico z wynikiem 16,8 proc., a trzecia lokata należy dzisiaj do produktu Pralko-Suszarka na stacji paliw, na który zagłosowało 15,3 proc. uczestników.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do głosowania na stronę https://konkurs.e-petrol.pl/pl/lista-produktow. Najlepszy z najlepszych produktów wyłonimy w głosowaniu, które potrwa do 29 listopada br.

O konkursie:

Celem konkursu jest przedstawienie firmom z branży najlepszych produktów, usług i rozwiązań, zarówno innowacyjnych, jak i już istniejących oraz ich promocja. Na rynku pojawia się cały czas ogromna ilość innowacyjnych produktów i rozwiązań, co przyczynia się do rozwoju i pojedynczych stacji paliw, i sieci stacji, i całego sektora.

Nominowani finaliści otrzymają wyróżnienie, a w drodze głosowania internetowego, wezmą udział w konkursie „Produkt Roku 2019 e-petrol.pl”. Nominowane produkty były prezentowane i promowane w okresie od 1 sierpnia do 31 października 2019 r. Po więcej informacji zapraszamy na stronę konkursową https://www.konkurs.e-petrol.pl/

Najnowsze wiadomości

Wiadomość tygodnia

Konkurs Produkt Roku 2019 e-petrol.pl

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu