Jesteś tutaj: Strona Główna » Sekcja Prawna
Szukasz porady? Zadaj pytanie
Zobacz o co pytali inni
Zamów dostęp

Live Chat Software

Chciałbym prosić o pomoc w doprecyzowaniu informacji dot. podatku akcyzowego od lekkiego oleju opałowego. z notatką dotyczącą doliczonego podatku akcyzowego. Państwa portal publikuje ceny LOO (PLN/1000litrów) z notatką dotyczącą doliczonego podatku akcyzowego.

e-petrol.pl
2011-12-07 / 10:05
Chciałbym prosić o pomoc w doprecyzowaniu informacji dot. podatku akcyzowego od lekkiego oleju opałowego. z notatką  dotyczącą doliczonego podatku akcyzowego.  Państwa portal publikuje ceny LOO (PLN/1000litrów) z notatką  dotyczącą doliczonego podatku akcyzowego.

Chciałbym uzyskać informacje czy klient, który zużywa w/w paliwo na potrzeby własne (produkcja energii cieplnej z oleju lekkiego w kotłach parowych) powinien wybrać wariant: Cena publikowana na e-petrol minus podatek akcyzowy. (proszę o potwierdzenie kwoty podatku 232,00 PLN/1000 litrów) Cena publikowana na e-petrol wraz z podatkiem akcyzowym. Odpowiedź: Ceny podawane przez polskie koncerny paliwowe, publikowane na e-petrol.pl, zawierają w sobie akcyzę. W przypadku lekkiego oleju opałowego cena zawiera...

Aby uzyskać dostęp do publikacji zaloguj się do systemu e-petrol.pl.
Jeśli nie posiadasz jeszcze własnego loginu i hasła zapoznaj się z warunkami dostępu do usługi, a następnie wypełnij formularz rejestracyjny.
Ostatnio zadane pytania
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy
Partner sekcji
Cabaj Kotala Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o.
Partner sekcji
Instytut Nafty i Gazu

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.