MOYA stacje paliw dopasowane do Twoich potrzeb!

e-petrol.pl: mała stabilizacja na stacjach

Pierwsze dni marca przynoszą niewielkie zmiany w cennikach stacji paliw, a obniżki dotyczą tylko benzyny Pb95 i oleju napędowego.

e-petrol.pl: mała stabilizacja na stacjach
Z najnowszego badania e-petrol.pl wynika, że najbardziej - o 5 groszy potaniał diesel, którego litr kosztuje dziś przeciętnie 7,09 zł. O 2 grosze mniej niż przed tygodniem kierowcy płacą za tankowanie benzyny 95-oktanowej, oferowanej w średniej cenie 6,71 zł/l. Od ostatniego notowania stabilne pozostają natomiast średnie ceny Pb98 i autogazu, które wynoszą 7,39 i 3,19 zł/l. 

Na paliwowej mapie Polski wyróżniają się aktualnie województwa: łódzkie, warmińsko-mazurskie i kujawsko-pomorskie. W pierwszym z nich najmniej kosztuje benzyna 95-oktanowa i LPG: 6,61 i 3,16 zł/l (ta sama cena gazu dotyczy Kujaw i Pomorza). Na Warmii i Mazurach z ceną 7,02 zł/l najtańszy jest olej napędowy. 

Najdrożej jest natomiast na Dolnym Śląsku i Mazowszu. W południowej części Polski najwięcej płaci się za litr Pb95 - 6,77 zł oraz za LPG - 3,24 zł. W centralnej Polsce tyle samo kosztuje popularna benzyna oraz obowiązują najwyższe ceny diesla - za jego litr płaci się tam średnio 7,19 zł.
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy