MOYA stacje paliw dopasowane do Twoich potrzeb!
Jakość, pewność i dywersyfikacja dostaw gazu

e-petrol.pl: optymistyczne wiadomości dla tankujących diesla

Tuż przed "długim", listopadowym weekendem użytkownicy aut z silnikiem wysokoprężnym mają powody do zadowolenia. Z najnowszego raportu e-petrol.pl wynika, że olej napędowy potaniał o 5 groszy i dziś jego litr kosztuje średnio 7,91 zł. Niestety pozostałe paliwa już i tak drogie, jeszcze podrożały.

e-petrol.pl: optymistyczne wiadomości dla tankujących diesla
O 2 grosze więcej niż tydzień temu kosztuje zakup litra benzyny Pb95, oferowanej na stacjach po 6,62 zł. O 3 grosze wzrosła także średnia ogólnopolska cena autogazu - dziś LPG sprzedawane jest po 3,02 zł/l.  

Na paliwowej mapie Polski wyróżnia się dziś województwo świętokrzyskie, gdzie e-petrol.pl odnotował najniższe ceny paliw. Dla benzyny i diesla wynoszą one odpowiednio 6,56 i 7,88 zł/l, a dla autogazu 2,87 zł/l. 

Aktualnie tankowanie Pb95 jest natomiast najdroższe na Podkarpaciu i w województwie zachodniopomorskim, gdzie jej litr kosztuje przeciętnie 6,67 zł. Również w województwie pokarpackim oraz w lubuskim i dolnośląskim najwięcej płaci się za olej napędowy: 7,94 zł/l. Na Dolnym Śląsku także z ceną 3,21 zł/l jest najdroższy autogaz.
Dołącz do sieci HUZAR i ciesz się korzystnymi warunkami działania