Jesteś tutaj: Strona główna » O firmie » Praca w Information Market
Live Chat Software

Information Market S.A.

Każdy członek naszego zespołu jest specjalistą w swojej dziedzinie. Dbamy o przyjazną atmosferę w pracy i troszczymy się o podtrzymywanie jak najlepszych relacji z naszymi klientami.

Pracownicy to wartość naszej firmy. Mamy pewność, że nakreślane cele biznesowe mogą być osiągnięte tylko przy pełnej współpracy, wsparciu i silnym zaangażowaniu ludzi tworzących nasz zespół.
Obecnie do naszego stałego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Miejsce pracy: Wrocław

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:
  • pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych,
  • obsługa i realizacja współpracy z dotychczasowymi Klientami,
  • udział w projektach realizowanych w firmie,
  • współtworzenie nowych produktów i usług,
  • administrowanie procesów sprzedażowych.

Wymagania:

  • komunikatywność, odpowiedzialność, pracowitość,
  • studenci ostatnich lat studiów bądź absolwenci mile widziani,
  • znajomość Excel, Word, Power Point
  • gotowość do zdobywania wiedzy i umiejętności, zarówno w zakresie technik handlowych, procesów sprzedażowych, jak i mechanizmów działania rynku paliwowego
  • doświadczenie w sprzedaży B2B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę po okresie próbnym,
  • stabilną pracę o charakterze zadaniowo-projektowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte o stałą podstawę i premie,
  • opiekę medyczną,
  • wdrożenie i systematyczne wsparcie merytoryczne na każdym etapie kariery – szkolenia produktowe i z umiejętności interpersonalnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze doradztwa biznesowego,
  • przyjazną atmosferę współpracy i możliwość realizacji swoich pomysłów,
  • pyszną kawę i herbatę o każdej porze dnia!
  • wspólne wyjazdy integracyjne.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV na adres praca@e-petrol.pl.

Składane aplikacje powinny zawierać oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.
Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.