Jesteś tutaj: Strona główna » Wiedza i porady » Eksperci e-petrol.pl
Gaz płynny - LPG
Live Chat Software

Porady ekspertów

dr inż. Andrzej Jarzębski
e-mail andrzej.jarzebski@wp.pl

tel +48 58 347 96 05tel +48 601 69 26 34

dr inż. Andrzej JarzębskiAbsolwent Politechniki Gdańskiej. Wieloletni pracownik międzynarodowej firmy rzeczoznawczo-kontrolnej. Od roku 2003 prowadzi samodzielną działalność rzeczoznawczą i doradczo-szkoleniową z zakresu obrotu ropą naftową, produktami naftowymi, paliwami płynnymi i gazem płynnym. Specjalizuje się w tematyce rozliczeń ilościowych (w tym: ubytków naturalnych) paliw płynnych i gazu płynnego oraz w zagadnieniach jakościowych paliw płynnych i gazu LPG. Biegły sądowy w zakresie „Ocena prawidłowości rozliczeń ilościowych ropy naftowej, produktów naftowych, paliw i gazu płynnego oraz określenie i weryfikacja jakości ropy naftowej, produktów naftowych, paliw i gazu płynnego”. Rzeczoznawca Inspekcji Handlowej ds. jakości produktów lub usług w zakresie „Określanie i weryfikacja jakości i ilości ropy naftowej, produktów naftowych, paliw i gazu płynnego”. Ekspert Krajowej Izby Gospodarki Morskiej w zakresie „Rozliczenia ilościowe i ocena ich prawidłowości oraz określenie i weryfikacja jakości ropy naftowej, produktów naftowych, paliw i gazu płynnego w obrocie handlowym krajowym i międzynarodowym”. Członek Rady Polskiej Izby Paliw Płynnych.

Jakość paliw ciekłych

Publikacje w e-petrol.pl:
Jakość paliw ciekłych


Mirosław Kędziora
e-mail mirkedz@pro.onet.pl
tel +48 501 547 807

Mirosław KędzioraAbsolwent Wydziału Inżynierii Środowiska Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Autor licznych publikacji na łamach prasy, w tym w specjalistycznych pismach branży paliwowej: „Paliwa płynne” i „Stacja benzynowa”. Autor i współautor opracowań dla wielu stacji paliw „Raportów – ocen oddziaływania na środowisko” i „Programów gospodarki odpadami”.

Ekologia na stacji paliw

Publikacje w e-petrol.pl:
Ekologia na stacji paliw


dr Gabriela Bar
e-mail g.bar@bar-rojowska.pl
dr Gabriela BarSpecjalizuje się w prawie cywilnym, w tym gospodarczym, a także - prawie nowych mediów (środki komunikacji elektronicznej), prawie własności intelektualnej oraz obsłudze procesów inwestycyjnych. Świadczy usługi prawne obejmujące zagadnienia z zakresu prawa handlowego (kontrakty, zagadnienia korporacyjne), prowadzi procesy sądowe i negocjacje.


Sekcja Prawna

Publikacje w e-petrol.pl:
Prawo w paliwach - sekcja prawna