Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Ze świata
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Brak jednej metody wyliczenia cięć wydobycia ropy

e-petrol.pl
2019-02-06 / 09:34
Brak jednej metody wyliczenia cięć wydobycia ropy

Arabia Saudyjska oskarżyła Rosję o zbyt wolną realizację cięć wydobycia ropy w zgodzie z porozumieniem naftowym. Moskwa broni się używając danych świadczących o jej niewinności, ale uzyskanych wskutek innych wyliczeń – podał serwis BiznesAlert.pl.

Arabia Saudyjska uznała, że Rosja, która przystąpiła do programu redukcji wydobycia wraz z OPEC, realizuje cięcia zbyt wolno i tym samym może nie wywiązać się z układu. Strona rosyjska zapewnia, że nie ma takiego zagrożenia. Minister energii Aleksander Nowak stwierdził, że Rosja obniżyła w styczniu  produkcję o 47 tysięcy baryłek w stosunku do poziomu bazowego porozumienia z października 2018 roku i realizuje zobowiązania.

Agencja Reutera wyliczyła, że redukcja w styczniu wyniosła jednak 35 tysięcy baryłek dziennie i wskazała, że możliwe rozbieżności wynikają z wyliczeń ministerstwa energii Rosji, które dane podaje w tonach, a nie milionach baryłek.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu