Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Ze świata
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

PERN realizuje zlecenie na Półwyspie Arabskim

e-petrol.pl
2019-01-08 / 09:55
PERN realizuje zlecenie na Półwyspie Arabskim

Grupa PERN poinformowała, że jej spółka Naftoserwis zakończyła właśnie cykl inspekcji rurociągów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Prace były realizowane na nowych odcinkach infrastruktury rurociągowej należącej do ADNOC – Abu Dhabi National Oil Company.

Spółka podkreśliła, że był to pierwszy w historii komercyjny kontrakt polskiej firmy na wykonywanie w tej części świata usług diagnostycznych tłokami inteligentnymi. 

Inspekcjom realizowanym przez Naftoserwis podlegały także rurociągi podmorskie – w tym liczące kilkanaście kilometrów odcinki łączące stały ląd z wyspami, na których działają platformy wiertnicze. Naftoserwis po raz pierwszy pracował w tak wymagających warunkach.  
 
Zlecenie na Półwyspie Arabskim to nie pierwszy projekt międzynarodowy realizowany przez Grupę PERN. Wcześniej była prowadzona inspekcja rurociągu należącego do Belgian Pipeline Organisation, wchodzącego w skład infrastruktury NATO. Współpraca z tym klientem będzie kontynuowana także w tym roku.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu