Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Ze świata
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Producenci biopaliw oczekują zmian ulgi podatkowej na paliwo lotnicze

e-petrol.pl
2021-09-17 / 09:33
Producenci biopaliw oczekują zmian ulgi podatkowej na paliwo lotnicze

Producenci biopaliw z USA chcą zmian w propozycji zwiększenia produkcji zrównoważonego paliwa lotniczego, przewidzianej w planie wydatków Demokratów w wysokości 3,5 biliona dolarów, który pozwoli krajowym rolnikom dołączyć do tego perspektywicznego rynku.

Zmiany koncentrują się na tym, w jaki sposób mierzy się korzyści związane z oszczędnością dwutlenku węgla z produkcji paliwa i mogą zmusić Biały Dom do wyboru między grupami ekologicznymi, które dążą do niemarnowania zasobów planety, a grupami rolnymi, które mają nadzieję na skorzystanie z dążenia do powstrzymania zmian klimatycznych.

Biały Dom powiedział w zeszłym tygodniu, że chce obniżyć emisje gazów cieplarnianych pochodzących z transportu lotniczego o 20 proc. do końca dekady, znacznie zwiększając wykorzystanie zrównoważonego paliwa lotniczego (SAF). Obecnie mniej niż 1 proc. z około 21,5 miliarda galonów paliwa do silników odrzutowych spalanych każdego roku w Stanach Zjednoczonych to SAF, ale Biały Dom wyznaczył za cel wykorzystanie 3 miliardów galonów do 2030 roku.
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.