Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Ze świata
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Problemy z dostawami paliw w Wielkiej Brytanii

e-petrol.pl
2021-07-23 / 09:37
Problemy z dostawami paliw w Wielkiej Brytanii

BP potwierdziło, że boryka się z problemami z dostawami paliw, co spowodowało, że wiele stacji musiało zostać tymczasowo zamkniętych z powodu braku paliwa.

W ubiegłym tygodniu stacja BP przy ruchliwej drodze A140 w North Norfolk została zamknięta po tym, jak skończyło się w tam paliwo. Pojawiły się też doniesienia, że niektóre stacje w Reading również musiały zostać tymczasowo zamknięte.

Rzecznik potwierdził, że firma ma problemy z zaopatrzeniem w paliwo w niektórych swoich punktach sprzedaży detalicznej w Wielkiej Brytanii i niestety kilka obiektów zostało tymczasowo zamkniętych z powodu braków zarówno benzyny bezołowiowej, jak i oleju napędowego. Dodał jednak, że większość tych problemów jest rozwiązywana w ciągu jednego dnia.

Powodem kłopotów z zaopatrzeniem w paliwo są niedobory kierowców w branży transportowej w Wielkiej Brytanii, pogłębionymi przez tymczasowe zamknięcie terminalu dystrybucji paliw Hemel Hempstead w zeszłym tygodniu z powodu konieczności izolacji pracowników ze względu na COVID-19. 
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.