Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Ze świata
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Circle K wprowadza w USA abonament na napoje

e-petrol.pl
2021-05-07 / 09:57
Circle K wprowadza w USA abonament na napoje

W sklepach na stacjach Circle K USA wprowadza miesięczny program subskrypcji napojów. Za kwotę 5,99 USD miesięcznie klienci będą mogli otrzymać jeden napój dziennie.

Amerykańscy klienci Circle K mogą płacić miesięczną opłatę w wysokości 5,99 USD, aby otrzymać jedną bezpłatną kawę, herbatę, napój gazowany dziennie, donosi CNBC.  
Circle K testował swój nowy program subskrypcji napojów pod nazwą „Sip & Save” w wybranych lokalizacjach w Georgii i Karolinie Południowej w ciągu ostatnich trzech miesięcy, a wyniki pilotażowe wskazują na wzrost wskaźników ponownych wizyt klientów.

Obecnie Circle K planuje uruchomić” Sip & Save” w całym kraju przez 90 dni. Możliwe jednak, że jeśli projekt przyniesie pozytywne rezultaty, to będzie kontynuowany.
W ofercie „Sip & Save” będzie wiele różnych opcji napojów. Operator widzi w tym rozwiązaniu korzyści, a sam pomysł nie jest nowy, bowiem stosują go sieci restauracji szybkiej obsługi, takie jak Burger King czy Panera Bread. Restauracje Panera w 2019 r. wprowadziły nieograniczony miesięczny plan subskrypcji kawy „MyPanera + Coffee”.

Koszt jest wyższy niż w programie Circle K, bo wynosi 8,99 USD miesięcznie, ale jego uczestnicy mogą otrzymywać darmowy napój co dwie godziny zamiast raz na dzień.
Programy subskrypcyjne odnoszą też coraz większe sukcesy w przypadku operatorów myjni samochodowych, takich jak Tommy Car Wash Systems. Teraz na podobny krok decyduje się sieć Circle K i być może rozwiązanie zostanie także wdrożone przez innych operatorów na stacjach benzynowych.
Słowa kluczowe: Circle K

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.