Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Ze świata
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Hiszpania: Eroski i AVIA rozszerzają współpracę dotyczącą sklepów na stacjach

e-petrol.pl
2021-04-21 / 09:39
Hiszpania: Eroski i AVIA rozszerzają współpracę dotyczącą sklepów na stacjach

Eroski i AVIA mają umowę na rozbudowę franczyzowych supermarketów pod szyldem Eroski Rapid na stacjach benzynowych AVIA w Hiszpanii.

Odkąd obie firmy rozpoczęły współpracę, na stacjach AVIA w całym kraju otwarto 13 sklepów. Kolejnych 13 nowych franczyz jest planowanych na 2021 rok.

Mikel Arrien dyrektor handlowy w AVIA wyjaśnił, że sieć jest zadowolona z rezultatów, jakie zostały osiągnięte w pierwszym roku i dlatego AVIA chce kontynuować współpracę i korzystać z całego doświadczenia, know-how i siły jednej z wiodących krajowych marek spożywczych.

Obiekty działające pod szyldem Eroski Rapid oferują model handlowy dostosowany do małych sklepów o powierzchni do 140 m kw., na obszarach bardzo zurbanizowanych i turystycznych o dużej gęstości zaludnienia.

AVIA jest jednym z wiodących operatorów naftowych w Hiszpanii, posiadającym prawie 200 stacji paliw i sieć 35 dystrybutorów oleju napędowego.
Słowa kluczowe: Avia, Eroski, Hiszpania

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.