Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Ze świata
Live Chat Software

W Niemczech uruchomiono stację pod marką Orlen

e-petrol.pl
2020-04-08 / 09:29
W Niemczech uruchomiono stację pod marką Orlen

PKN Orlen może pochwalić się nowym obiektem, który został otwarty pod Berlinem. Do tej pory w Niemczech koncern swoje paliwa sprzedawał pod marką Grupa Orlen-star, a we wtorek uruchomił stację pod nazwą Orlen.

Koncern zastrzegł, że to ważny krok do pełnego rebrandingu sieci na zagranicznych rynkach i umocnienia pozycji koncernu w Europie. Obecnie w Niemczech, w praktyce w każdym landzie, funkcjonuje już blisko 600 stacji paliw pod marką Grupa Orlen-star.

Stacja Orlen została otwarta w Seeberg-Ost pod Berlinem, przy autostradzie nr 10. Działa w koncepcie stop cafe i O!Shop.   

Strategia ujednolicania wizerunku swoich stacji na zagranicznych rynkach została rozpoczęta przez Orlen w listopadzie 2019 r. W ramach cobrandingu już na wszystkich stacjach w Niemczech i wszystkich w Czechach oraz na Słowacji do lokalnych brandów star i Benzina dołączył logotyp Grupy Orlen.  

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.