Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Ze świata
Live Chat Software

Dlaczego rozpoczęcie wydobycia ropy ze złoża Yme się opóźnia?

e-petrol.pl
2020-03-31 / 09:51
Dlaczego rozpoczęcie wydobycia ropy ze złoża Yme się opóźnia?

O przyczynach przesunięcia przez Lotos szacowanego terminu rozpoczęcia wydobycia ropy ze złoża Yme na czwarty kwartał 2021 można dziś przeczytać w ‘’Pulsie Biznesu”.

Dziennik przypomniał, że Lotos poinformował w sobotnim komunikacie, że w rezultacie pandemii koronawirusa pojawiły się okoliczności, które uniemożliwiają rozpoczęcie wydobycia ropy ze złoża Yme w dotychczas zapowiadanym terminie, czyli w czwartym kwartale 2020 roku.

„Puls Biznesu” pisze, że w połowie marca Norwegia wprowadziła regulacje zakazujące wjazdu na terytorium tego kraju obcokrajowców nieposiadających pozwolenia na pobyt lub pracę. Jednocześnie każda osoba przybywająca do Norwegii obejmowana jest dwutygodniową kwarantanną. Gazeta zwraca uwagę, że w tej sytuacji istotnemu wydłużeniu ulegnie czas trwania przebudowy platformy wydobywczej, która będzie służyła wydobyciu węglowodorów na złożu Yme.
Słowa kluczowe: Grupa Lotos, złoże Yme

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.