Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Ze świata
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Tesco w Irlandii przenosi sieć paliwową do DCC

e-petrol.pl
2020-01-03 / 09:44
Tesco w Irlandii przenosi sieć paliwową do DCC

Tesco Ireland potwierdziło przeniesienie swojej sieci 22 stacji do DCC Retail & Oil – obecnie spółka oczekuje na otrzymanie zgody ze strony Komisji Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Tesco Ireland zdecydowało się sprzedać swój biznes paliwowy - 22 stacje paliw, rozmieszczone na terenie całego kraju, firmie DCC Retail & Oil. Obiekty znajdują się głównie w Dublinie oraz w całym Leinster i Munster.

Irlandzki oddział Tesco podał w oświadczeniu, że podpisał umowę o sprzedaży stacji, z zastrzeżeniem zgody Komisji Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Proces przejmowania stacji przez DCC Retail&Oil ma być przeprowadzany etapami, począwszy od pierwszego kwartału 2020 r.

DCC, który prowadzi działalność w ośmiu krajach europejskich, jest także właścicielem sieci stacji benzynowych Great Gas w Irlandii i od początku lat 90. jest importerem i dystrybutorem paliw Emo Oil.
Słowa kluczowe: Irlandia, sprzedaż stacji, Tesco

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu