Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Gaz łupkowy
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Rumunia i Tunezja na celowniku Serinusa

polskielupki.pl
2014-09-26 / 09:41
Rumunia i Tunezja na celowniku Serinusa

Serinus Energy planuje prace związane ze szczelinowaniem odwiertów na polach w Tunezji. Jeżeli zakończą się one sukcesem, spółka zwiększy o kilkadziesiąt procent produkcję ze złóż w tym kraju.

Na początku listopada br. mają ruszyć odwierty w Rumunii. Rumuńska koncesja pod względem zasobów może być nawet większa niż na Ukrainie. Jeśli zaś chodzi o powierzchnię tamtejszych pól, to są one dziesięciokrotnie większe niż obszar, który obejmuje pięć należących dzisiaj do spółki koncesji na Ukrainie.

Przedstawiciele spółki, jak informuje wiceprezes Jakub Korczak, odbyli roadshow inwestorski z inwestorami krajowymi (prezentacja spółki). Została przeprowadzona także wideokonferencja (webcast) z tego spotkania.

Kontrolowana przez Kulczyk Investments spółka Serinus Energy zajmuje się poszukiwaniem i eksploatacją złóż surowców energetycznych. 
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.