Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Gaz łupkowy
Live Chat Software
Lotos Paliwa

San Leon zrezygnował z 9 koncesji ale planuje nowe odwierty

Polskielupki.pl
2014-08-22 / 13:42
San Leon zrezygnował z 9 koncesji ale planuje nowe odwierty

W tym roku spółka San Leon planuje przeprowadzić kilka odwiertów - m.in. w Rawiczu we współpracy z Palomar oraz dwa w obszarze Karpat i jeden w Basenie Permskim. Jednocześnie San Leon zrezygnował z 9 posiadanych w Polsce koncesji (stanowiących 14 proc. obszaru całości polskich koncesji spółki).

San Leon planuje wykonać trzy odwierty (dwa w obszarze Karpatów i jeden w Basenie Permskim) w ramach jednej kampanii, przy użyciu sprzętu od Exalo - prace mają rozpocząć się w połowie września. W komunikacie spółki podano takze, że "Palomar planuje wykonać odwiert w Rawiczu w IV kw. 2014 r. i aktywnie przygotowuje plany odnośnie pozostałych obszarów objętych joint venture" . 

Spółka poinformowała też o rezygnacji z koncesji - m.in. w Niemczech i we Włoszech, a także z części obszarów w Polsce: Poręba, Jordanów, Mszana Dolna, Kalisz, Laski, Wetlina, Bielsko-Biała (częściowo), Węgrów oraz Wieluń (częściowo).
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.