Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Gaz łupkowy
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Łupkowe opóźnienie w Lubocinie

e-petrol.pl
2013-02-06 / 09:47
Łupkowe opóźnienie w Lubocinie

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo ma już trzy tygodnie opóźnienia przy swoim flagowym „łupkowym” projekcie, czyli szczelinowaniu w Lubocinie na koncesji Wejherowo.

Prace przy projekcie rozpoczęły się w święta Bożego Narodzenia i miały zakończyć się do święta Trzech Króli, ale trwają do dziś.

Grażyna Piotrowska-Oliwa, prezes PGNiG, poinformowała, że powodem opóźnień są trudności w przełożeniu zagranicznych doświadczeń na polskie warunki. Jak dodała prezes, spółka płaci obecnie „frycowe”. Lubocino to pierwszy tego typu projekt PGNiG i jeśli spółce uda się rozwiązać liczne problemy, będzie to dobry prognostyk na przyszłość – dodała Piotrowska-Oliwa, zapewniając jednocześnie, że projekt jest już na finiszu.

W najbliższym czasie PGNiG planuje rozpocząć prace w Wysinie w powiecie kościerskim, Kochanowie w powiecie wejherowskim oraz Borczu w powiecie kartuskim – czytamy w dzisiejszym „Pulsie Biznesu”.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.