Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Oferta Orlenu w kioskach Ruchu?

e-petrol.pl
2019-04-15 / 09:22
Oferta Orlenu w kioskach Ruchu?

W swojej strategii PKN Orlen założył rozwój i funkcjonowanie oferty pozapaliwowej, w tym formatów Stop Cafe i O!Shop, poza stacjami paliw. Możliwe, że do tego celu zostaną wykorzystane aktywa Ruchu i na kioskach w całej Polsce zawisną nowe logotypy.

Orlen w ostatnich dniach potwierdził, że zamierza iść w kierunku rozwoju oferty food z dala od stacji. W komunikacie, w którym Orlen poinformował o złożeniu oferty finansowania w związku z zamiarem przejęcia pakietu 100 proc. akcji Ruchu, firma zaakcentowała też chęć otwierania placówek poza stacjami paliw.

Portal wiadomoscuhandlowe.pl przypomniał, że dystrybutor prasy i właściciel sieci kiosków i saloników prasowych niedawno opracował nowy koncept pełnoprawnego sklepu convenience OK!RUCH Food&go - który jednak nie wyszedł poza fazę projektowania. Możliwe, że po tym jak Orlen stanie się właścicielem Ruchu, to na przejętych placówkach stacjonarnych każdego typu (od kiosków po sklep) wywiesi jeden z własnych szyldów - np. Stop Cafe, albo O!Shop.  Serwis przypomina, że podobną strategię realizują na rynkach zagranicznych m.in. MOL i Circle-K.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu