Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Opublikowano przepisy dotyczące sposobu monitorowania jakości paliw

e-petrol.pl
2019-04-08 / 09:50
Opublikowano przepisy dotyczące sposobu monitorowania jakości paliw

W Dzienniku Ustaw z dnia 5 kwietnia 2019 r. pod pozycją 641 opublikowano obwieszczenie Ministra Energii z dnia 6 marca 2019 r. w sprawie ogłoszenia tekstu rozporządzenia Ministra Gospodarki w sprawie sposobu monitorowania jakości paliw ciekłych, biopaliw ciekłych, a także wzorów raportów dotyczących tych paliw oraz gazu skroplonego (LPG) i sprężonego gazu ziemnego (CNG).

W załączniku do obwieszczenia znajduje się jednolity tekst rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 21 września 2007 r. w sprawie sposobu monitorowania jakości paliw ciekłych, biopaliw ciekłych, a także wzorów raportów dotyczących tych paliw oraz gazu skroplonego (LPG) i sprężonego gazu ziemnego (CNG) (Dz. U. poz. 1354), z uwzględnieniem zmian wprowadzonych rozporządzeniem Ministra Energii z dnia 20 grudnia 2017 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie sposobu monitorowania jakości paliw ciekłych, biopaliw ciekłych, a także wzorów raportów dotyczących tych paliw oraz gazu skroplonego (LPG) i sprężonego gazu ziemnego (CNG) (Dz. U. poz. 2459).

Wzory stanowiące załączniki nr 1 i 2 do rozporządzenia zmienianego w § 1, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem, stosuje się po raz pierwszy do sporządzenia rocznych zbiorczych raportów za rok 2017.

W Dzienniku Ustaw napisano, że rozporządzenie wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2018 r.


Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu