Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Program Orlen w portfelu jest rozwijany

e-petrol.pl
2019-03-12 / 09:48
Program Orlen w portfelu jest rozwijany

PKN Orlen rozszerzy dostępność swojego programu dla inwestorów indywidualnych - Orlen w portfelu. W tym celu spółka pozyskała kolejnego partnera - Dom Maklerski BOŚ, dzięki czemu dołączenie do programu będzie jeszcze łatwiejsze.

Do tej pory na udział w programie zdecydowało się już ponad 1000 inwestorów indywidualnych.

- Program cieszy się popularnością wśród inwestorów, dzięki czemu sukcesywnie powiększamy bazę akcjonariuszy, a co za tym idzie lojalnych klientów - powiedziała Iwona Waksmundzka-Olejniczak, Dyrektor Wykonawczy ds. Strategii i Relacji Inwestorskich w PKN Orlen.

Zapisy do programu Orlen w portfelu poprzez nowego partnera Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska rozpoczną się w ciągu 2 najbliższych tygodni.

Program „Orlen w portfelu” ma na celu zachęcenie Polaków do ulokowania środków w akcjach płockiej spółki oraz poszerzenie ich wiedzy na temat funkcjonowania polskiego rynku kapitałowego. Posiadacze przynajmniej 50 akcji płockiego koncernu Orlenu zatankują za 10–15 gr na litrze mniej.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu