Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Ponad dwieście stacji Moya

e-petrol.pl
2019-01-14 / 09:52
Ponad dwieście stacji Moya

Sieć stacji paliw działająca pod marką Moya liczy 202 placówki na terenie całego kraju. To jednak nie koniec ekspansji marki zarządzanej przez spółkę Anwim. W ciągu najbliższych pięciu lat sieć ma się powiększyć do 350 obiektów.

- Ubiegły rok możemy zaliczyć do bardzo udanych, ponieważ powiększyliśmy naszą sieć aż o 40 stacji! Cieszymy się tym bardziej, że nie tylko zrealizowaliśmy bardzo ambitny plan rozbudowy sieci, lecz również pozyskaliśmy nowego inwestora w postaci funduszu Enterprise Investors - mówi cytowany w komunikacie prasowym Rafał Pietrasina, prezes Anwimu. Dodaje, że dodatkowe źródła finansowania pozwolą firmie na dalszy intensywny rozwój w ciągu najbliższych pięciu lat.

Moya to obecnie szósta największa sieć stacji paliw w Polsce. Jak podkreśla spółka, jej obiekty są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach.  
Słowa kluczowe: Anwim, Moya, Rafał Pietrasina

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu