Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

W Polsce działa blisko 500 stacji Lotosu

e-petrol.pl
2019-01-03 / 09:54
W Polsce działa blisko 500 stacji Lotosu

W czwartym kwartale 2018 r. sieć stacji Lotos powiększyła się o 10 lokalizacji. Obecnie w sieci działa 495 stacji, a do końca 2022 r. koncern planuje osiągnąć liczbę 550 stacji paliwowych.

W komunikacie prasowym operator stacji paliw Lotos poinformował, że w grudniu 2018 r. otwarto nowe stacje w miejscowościach: Myszyniec (woj. mazowieckie), Borki (woj. łódzkie), Szczucin (woj. małopolskie), Dąbrowa Tarnowska – dwie stacje (woj. małopolskie), Nowa Ruda (woj. dolnośląskie). Nieco wcześniej nowe stacje zostały otwarte w miejscowościach: Stopnica (woj. świętokrzyskie), Marki (woj. mazowieckie), Pogórze (woj. śląskie), Celiny (woj. świętokrzyskie). Wszystkie nowe obiekty to stacje franczyzowe.

Obecnie w sieci działa łącznie 495 stacji z czego 189 to stacje franczyzowe, a pozostałe 306 to stacje własne, z czego 20 to Miejsca Obsługi Podróżnych (MOP) przy autostradach i drogach ekspresowych.
Słowa kluczowe: Grupa Lotos, sieć stacji

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu