Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Sieć AVIA zakończyła rok z liczbą 42 stacji

e-petrol.pl
2019-01-02 / 09:40
Sieć AVIA zakończyła rok z liczbą 42 stacji

W okresie pomiędzy świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem do sieci AVIA przystąpiło kolejnych 4 partnerów.

Jak poinformował Unimot, operator sieci stacji, szyld AVIA już wkrótce pojawi się w placówkach zlokalizowanych w Chorzowie, małopolskich Proszowicach, Rykach w woj. lubelskim oraz w Bielsku Podlaskim. W ostatnim dniu roku 2018 sieć AVIA liczyła 42 stacje, a w całym mijającym roku przyłączyło się do niej 27 partnerów.

- W wyniku intensywnych działań naszego zespołu ds. rozwoju sieci AVIA, zyskaliśmy kolejnych czterech franczyzobiorców – komentuje Adam Sikorski, Prezes UNIMOT S.A. – Zakładaliśmy, że do końca bieżącego roku sieć AVIA będzie dysponowała 48 stacjami, jednak z uwagi na okres świąteczny finalizacja ostatnich umów okazała się utrudniona. Nie zmienia to faktu, że mamy zapewnienie kolejnych partnerów o przystąpieniu do sieci AVIA, dzięki czemu jeszcze w styczniu będziemy posiadali w sieci 48 placówek.

Unimot S.A. jest członkiem międzynarodowego stowarzyszenia AVIA International, zrzeszającego 90 firm z 14 krajów Europy, które zajmują się produktami petrochemicznymi i energetycznymi.  


Słowa kluczowe: Avia, Sikorski, stacje paliw, Unimot

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu