Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Klienci sieci AS 24 mają do dyspozycji nową stację w Stargardzie

e-petrol.pl
2018-08-09 / 09:56
Klienci sieci AS 24 mają do dyspozycji nową stację w Stargardzie

W Stargardzie, przy ul. Usługowej 6, działa nowa stacja automatyczna. Obiekt położony jest na terenie firmy Marcotrans i dysponuje dwoma dystrybutorami przystosowanymi zarówno do tankowania pojazdów ciężarowych (z prędkością do 150 l/min), jak i samochodów osobowych oraz dostawczych.

- Stargard to ważny punkt na drogowej mapie Polski, ponieważ leży przy drodze krajowej nr 10 w pobliżu granicy z Niemcami  – tłumaczy Maciej Parzych, dyrektor sprzedaży AS 24 Polska. Stacja czynna jest 24h na dobę.

Sieć AS 24 planuje dalszy rozwój w Polsce. Jeszcze w tym roku w województwie zachodniopomorskim otwarta zostanie kolejna stacja – w Radziszewie, tuż koło węzła autostrady A6 z drogą krajową nr 31 łączącą Szczecin z Gryfinem. To zaledwie 10 km od granicy polsko-niemieckiej, zatem idealny punkt by napełnić zbiorniki przed dalszą trasą na Zachód.
Słowa kluczowe: AS24, nowa stacja

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu