Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Zmieniona struktura i podział odpowiedzialności w polskim oddziale BP Europa SE

e-petrol.pl
2018-07-11 / 09:48
Zmieniona struktura i podział odpowiedzialności w polskim oddziale BP Europa SE

BP w komunikacie prasowym poinformowało, że z dniem 1 lipca 2018 roku nastąpiły zmiany na najważniejszych stanowiskach w firmie.

Dotychczasowy Dyrektor Generalny BP w Polsce Piotr Pyrich objął stanowisko Dyrektora Generalnego Działu Retail w Republice Południowej Afryki. Jego dotychczasowe stanowisko zostało, w ramach zmian organizacyjnych struktury firmy, podzielone na dwie odrębne funkcje: Prezesa spółki (Head of Country), które objął Bogdan Kucharski oraz Dyrektora Generalnego działu Retail w Polsce, które objęła Barbara Wiążewska. 
 
Za zintegrowane zapewnienie spójności wszystkich działań w Polsce, relacje z kluczowymi interesariuszami i współpracę z organami władzy zarówno państwowej, jak i samorządowej oraz organizacjami pozarządowymi odpowiada Prezes BP w Polsce Bogdan Kucharski. 
 
W biogramie nowego prezesa BP czytamy, że menadżer ma bogate doświadczenie zdobyte w międzynarodowym środowisku korporacyjnym w zakresie zarządzania, zaopatrzenia, optymalizacji, logistyki, strategii, sprzedaży, kierowania stacjami paliwowymi i finansów. Z firmą BP związany jest od 1998 roku, oprócz Polski pracował dotychczas w Niemczech, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.   

Targi Paliwowe

Garo Polska Sp. z o

Garo Polska Sp. z o.o. w Strefie Elektromobilności

  Stacje do ładowania samochodów elektrycznych od Garo Polska Sp. z o.o.  His ...

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu