Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Sieć Moya ma kolejną stację w Małopolsce

e-petrol.pl
2018-06-13 / 09:45
Sieć Moya ma kolejną stację w Małopolsce

Stacja w Biórkowie Wielkim po zmianie barw dołączyła do sieci Moya. Zmodernizowana placówka należy do firmy FHU Ciszewski S.C.

Stacja w Biórkowie  jest zlokalizowana przy drodze wojewódzkiej nr 776 na trasie między Proszowicami a Krakowem. Obiekt przeszedł proces modernizacji i został dostosowany do standardów sieci z wykorzystaniem elementów nowej wizualizacji.

Całodobowy obiekt oferuje paliwa 95, ON oraz ON Moya Power. AdBlue sprzedawane jest w pojemnikach. Klienci na stacji mogą takze skorzystać z kącika kawowego. Do dyspozycji kierowców jest ogólnodostępna sieć Wi-Fi. W sąsiedztwie znajduje się warsztat oraz sklep spożywczy.

Stacja w Biórkowie jest trzynastą stacją Moya w województwie małopolskim. Łącznie sieć w Polsce liczy niespełna 180 placówek, w planach jest rozwój sieci do 250 stacji do roku 2019, z czego 50 obiektów będzie stacjami własnymi spółki Anwim S.A.
Słowa kluczowe: Moya, nowa stacja

Targi Paliwowe

Innowacyjne urządz

Innowacyjne urządzenie na stoisku firmy Infolab

Infolab pojawi się na Targach z Tachokioskiem. TachoKiosk to niewielkich rozmiarów inno ...

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu