Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Orlen: elektromobilność sfinansuje koszty opłaty emisyjnej

e-petrol.pl
2018-05-17 / 09:35
Orlen: elektromobilność sfinansuje koszty opłaty emisyjnej

PKN Orlen poinformował, że dzięki inwestycjom w elektromobilność koncern może ponieść koszty opłaty emisyjnej nie przerzucając jej jednocześnie na swoich klientów.

W ramach inwestycji w elektromobilność Orlen rozszerzy program budowy punktów ładowania samochodów elektrycznych. W tym celu koncern wytypował 150 stacji paliw, położonych zarówno w miastach jak i przy trasach tranzytowych, gdzie zostaną ulokowane ładowarki. W pierwszym etapie pilotażu, do końca 2019 roku, zostanie uruchomionych około 50 szybkich punktów ładowania.

Zaangażowanie w rozwój elektromobilności koncern traktuje jako inwestycję wspierającą budowę rynku paliw alternatywnych. Orlen zapewnia, że zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami nie przerzuci kosztów opłaty emisyjnej na kierowców, bowiem w rozwoju elektromobilności dostrzega nowe możliwości biznesowe.


Gdzie najczęściej myjesz samochód?

myjnia automatyczna
myjnia bezdotykowa
myjnia ręczna
samodzielne mycie
Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.