Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Orlen znów skusi obligacjami?

e-petrol.pl
2018-05-16 / 09:32
Orlen znów skusi obligacjami?

Krótko po sukcesie sprzedaży detalicznych obligacji Orlen chce wyemitować kolejne. Spółka podała w komunikacie, że zarząd zdecydował o uruchomieniu emisji papierów serii D.

Warunki sprzedaży zostały już przekazane KNF, a upublicznione zostaną 16 maja 2018 r., a zapisy będzie można składać od 21 maja. Orlen należy bowiem do tych spółek, które dają inwestorom trochę czasu na zastanowienie się nad ofertą.

Okres przyjmowania zapisów na obligacje: od 21 maja 2018 roku do 4 czerwca 2018 roku (przy czym może on zostać skrócony w przypadku wystąpienia Dnia Przekroczenia Zapisów).

–  Olbrzymi sukces poprzedniej serii obligacji, które znalazły nabywców w ciągu dwóch dni, był dla nas wyraźnym sygnałem, że rynek oczekuje uruchomienia kolejnej transzy. Cieszy nas, zarówno duże zaufanie ze strony inwestorów indywidualnych, jak i fakt, że nasze papiery dłużne aktywizują polski rynek instrumentów finansowych – powiedział, cytowany w komunikacie spoółki, Daniel Obajtek, prezes zarządu PKN Orlen.
Słowa kluczowe: emisja obligacji, PKN Orlen


Gdzie najczęściej myjesz samochód?

myjnia automatyczna
myjnia bezdotykowa
myjnia ręczna
samodzielne mycie
Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.