Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Polski rynek paliw bez marki Statoil

e-petrol.pl
2018-05-15 / 09:53
Polski rynek paliw bez marki Statoil

W maju ubiegłego roku rozpoczęto proces zmiany nazwy Statoil na Circle K, a po dwunastu miesiącach szyld tej znanej marki stacji paliw zniknął z Polski.

Nowa marka Circle K widnieje już na stacjach w Polsce, Norwegii, Szwecji, Danii i w krajach bałtyckich. Sieć obecna jest w ponad 20 krajach na świecie.

Rafał Droździak, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji w Circle K Polska powiedział, że zmiana nazwy całej sieci to złożony proces, który obejmuje wiele różnych obszarów, ale po roku od rozpoczęcia procesu zakończył się on dla sieci sukcesem. Potwierdza to zarówno duże zainteresowanie klientów, wysoki poziom rozpoznawalności marki, jak również rosnące wyniki sprzedaży na stacjach. Circle K w Polsce obejmuje sieć 349 stacji we wszystkich regionach kraju i zatrudnia ok. 2000 osób.

Więcej o zmianach, jakie zaszły na polskim rynku paliw w 2017 r. oraz o prognozach na rok 2018 można przeczytać w najnowszym Raporcie - Polski Rynek Paliw 2017/2018.


Gdzie najczęściej myjesz samochód?

myjnia automatyczna
myjnia bezdotykowa
myjnia ręczna
samodzielne mycie
Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.