Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Niedziela wolna od handlu zwiększyła ruch na stacjach paliw

e-petrol.pl
2018-03-14 / 09:49
Niedziela wolna od handlu zwiększyła ruch na stacjach paliw

Firma Selectivv Mobile House sprawdziła zachowanie całej populacji w Polsce 11 marca, czyli w pierwszą niedzielę wolną od handlu. Z badania wynika, że o 302 proc. wzrósł ruch na stacjach paliw.

Pierwsza niedziela bez handlu za nami. Z obserwacji firmy Selectivv Mobile House wynika, że osoby przyzwyczajone do zakupów w niedzielę nie zaczęły masowo korzystać z e-commerce. Z kolei ponad pięciokrotnie wzrosła liczba osób, które wybrały się na spacery, odwiedziły parki lub place zabaw. Niewątpliwie przyczyniła się do tego pogoda, która sprzyjała aktywnościom na świeżym powietrzu.

Okazało się, że ruch na stacjach benzynowych w obszarach miejskich wzrósł o 302 proc. w porównaniu ze średnią z niedziel za ostatnie 12 miesięcy. Nie wiadomo dlaczego Polacy odwiedzili stacje, czy z potrzeby zatankowania (bo aura sprzyjała wyjazdom), skorzystania z myjni czy też z konieczności zakupu produktów w ofercie stacji, które w minioną niedzielę były czynne.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.